Новообраний депутатський корпус Привільненської територіальної громади приступив до виконання своїх повноважень

Дата: 09.12.2020 11:16

Фото без опису8 грудня проведено першу сесію Привільненської сільської ради 8 скликання в ході якої сільський голова та депутати приступили до виконання своїх повноважень. Новим секретарем ради стала депутат Олена Слива, а заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Роман Мулик. Депутатським корпусом утворено 3 постійні комісії Привільненської сільської ради, затверджено їх склад та голів.

Старостою сіл Молодаво Перше, Молодаво Друге та Молодаво Третє затверджено Аллу Адамчук.

Старостою сіл Іваннє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщиха та Лебедянка затверджено Світлану Рачинську.

Старостою сіл Малі Сади, Великі Сади та Придорожне став Руслан Посільський.

В ході засідання першої сесії сільської ради було розглянуто 16 питань порядку денного cеред яких - питання виконання бюджетів Привільненскої та Малосадівської сільських рад до кінця бюджетного періоду 2020 року та питання про початок реорганізації Малосадівської сільської ради шляхом приєднання до Привільненської сільської ради. Загалом на порядку денному першої сесії сільської ради було винесено 16 питань порядку денного.

Щиро вітаємо керівництво громади та депутатський корпус з набуттям повноважень та бажаємо плідної роботи задля розвитку  Привільненської територіальної громади.