Оголошення про розгляд звіту про стратегічно-екологічну оцінку генерального плану та плану зонування с.Молодаво Друге

Дата: 16.12.2020 09:42

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

1. Генеральний план та план зонування с. Молодаво Друге Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Основною метою підготовки нового Генплану було відобразити поточний стан соціального та економічного розвитку в с. Молодаво Друге  і скорегувати раніше прийнятий Генплан, який був розроблений на розрахунковий період 25-30 років без виділення першої черги будівництва. Новий Генплан (2020р.) включає в себе цифровий кадастр, розвиває функціональне зонування і враховує стратегії і плани загальнонаціонального і місцевого розвитку, що має значення для села.

(повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту)

1. Привільненська сільська рада

(орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування)

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Процедура громадського обговорення звіту СЕО генерального плану триватиме 30 днів з дати опублікування даного повідомлення

(дата початку та строки здійснення процедури)

б) надання письмових зауважень і пропозицій

(способи участі громадськості)

в) в разі наявності пропозицій та зауважень громадські слухання відбудуться 18 січня 2020 року  (11:00)   за адресою: Рівненська обл., Дубенський  р- н, с. Привільне, вул. Грушевського,2

(дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

г) Привільненська сільська рада (Рівненська обл.,  Дубенський р- н, с. Привільне, вул. Грушевського,2)

(орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування)