В Привільненській громаді проведено 2 сесію сільської ради нового скликання

Дата: 16.12.2020 18:43

Фото без описуНа черговому засіданні депутатського корпусу та виконавчого комітету Привільненської територіальної громади було розглянуто понад 30 питань порядку денного та понад 30 звернень громадян.

Зокрема депутатським корпусом затверджено проектно-кошторисні документації на проведення ремонтних робіт закладів комунальної власності територіальної громади. Внесено зміни до бюджету сільської ради на 2020 рік та заслухано звіт про виконання бюджету Малосадівської сільської ради. Затверджено регламент роботи та Положення про постійні комісії Привільненської сільської ради. Передано в оренду земельну ділянку ПрАТ «Рівнеобленерго» та внесено зміни до договору оренди невитребуваних паїв. Створено комісії з вирішення земельних спорів та визначення і встановлення орендної плати за земельні ділянки та ряд інших питань. Розглянуто понад 30 зверень громадян Привільненської територіальної громади.