Дорогі жителі та працівники нашої громади!

Дата: 29.01.2021 11:34

Фото без опису29 січня 2016 року була утворена Привільненська об’єднана територіальна громада. А сьогодні святкуємо вже 5-річчя від дня створення.

За ці роки ми спільно пройшли чималий шлях для покращення добробуту наших сіл та їх мешканців: дбали про благоустрій, робили будинки затишними, двори - доглянутими, вулиці - зеленими та квітучими, заклади та установи – сучасними, комфортними.

Своїми гарними справами та діями, світлими думками та помислами спільно і надалі будемо робити все для того, щоб наша громада була успішною та процвітаючою!

Тож нехай нас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту. Адже кожен з нас своєю працею має розвивати громаду заради майбутнього наших дітей.

Бажаю, щоб з кожним роком наша Привільненська громада розквітала, щоб краще жилося її мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб День народження нашої громади завжди єднав і гуртував нас в одну велику родину.

Нехай у громаді панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, спокій, любов та достаток!

З повагою сільський голова

Юрій МОМОТЮК