М'ясо

Дата: 03.02.2021 16:25

Код ДК 021:2015-15110000-2 М’ясо (яловичини (вирізка),

м’ясо свійської птиці (філе курки),  охолоджене). Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-02-03-005537-с.

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на Газ природний повинен відповідати наступним вимогам:
  1. Товар повинен відповідати стандартам якості, що передбачені діючими ДСТУ, ТУ, ГОСТ.Товар не повинен містити ГМО. Товар повинен бути безпечним, придатним до споживання, правильно маркованим та відповідати діючій  системі управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

М'ясо яловичини (вирізка),  охолоджене   повинна відповідати  діючим ДСТУ 4589-2006.

Напівфабрикати м'ясні крупношматкові натуральні, без кісток (м'якоть), охолоджені, без заморожування, повинно бути одержано від забою здорової тварини.

З м'яса повинні бути видалені: груба сполучна тканина (сухожилля, фасції, в'язки та ін.) і жирова тканина, дрібні кістки, хрящі, крупні кровоносні судини, лімфатичні вузли і кров'яні згустки. шматки не повинні мати ушкоджень поверхні, кровопідтеч.  М'ясо повинно бути вітчизняного виробництва.

М’ясо свійської птиці (філе курки), охолоджене:  Філе куряче, охолоджене, вищого гатунку, зовнішня поверхня суха, світлого кольору, не завітрена, оперення повністю видалено, запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів, без згустків крові, без забруднень, згідно діючих законодавчих нормативних документів (ДСТУ, ТУ, тощо).  Внутрішня поверхня чиста, без згустків крові, м’язова тканина щільна, пружна.  Без синтетичних барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, підсолоджувачів, консервантів, ГМО.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень.

Розмір бюджет нотного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 408000,00 грн (Чотириста вісім тисяч гривень 00 копійок).