Шановна громадо!

Дата: 13.02.2021 18:31

Фото без описуПросимо Вашого розуміння і терпіння! Адже ускладнення погодних умов, хуртовина та хутірнана система заселення території, не дає нам змоги вчасно реагувати на снігові перемети вулиць у населених пунктах нашої громади.

Протягом семи днів на території громади працює техніка місцевого комунального підприємства, фермерських господарств та небайдужих мешканців громади, що зголосилися допомогти під час стихії.

Хочемо наголосити, що ми вимушені розчищати не тільки дороги комунального значення, а й дороги загального користування. На обслуговування останніх в області виграні й тендери, проте їх техніки не було помічено на території громади…

Техніка спеціального призначення комунального підприємства працює в режимі надзвичайного стану, а після припинення хуртовини - працюватиме на всіх без винятку вулицях та провулках населених пунктів громади.

Ще раз просимо вибачення у мешканців громади за тимчасові незручності!