Договір про міжмуніципальне співробітництво в сфері освіти підписали 4 територіальні громади Дубенщини

Дата: 01.03.2021 14:48

До співпраці із Привільненською громадою задля підвищення рівня надання освітніх послуг погодились Бокіймівська, Варковицька та Семидубська територіальні громади. Врочисте підписання Угоди про співпрацю відбулося 26 лютого у залі засідань Привільненської сільської ради. Віднині педагогічним працівникам закладів та установ освіти вище перелічених сільських рад надаватимуться освітні послуги комунальною установою «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Підисання Угоди є стартом співпраці, до котрої у будь який момент можуть доєднатися інші громади, що отримали запрошення.

Щиро віримо, що розпочата співпраця стане локомотивом розвитку  освіти територіальних громад-партнерів співробітництва та сприятиме  її розширенню в інших напрямках роботи.