Котельню філії Привільненського ліцею у с.Бортниця переведуть на тверде паливо

Дата: 24.03.2021 16:09

Фото без описуУ філії Привільненського ліцею у с.Бортниця розпочато роботи з реконструкції котельні з влаштуванням твердопаливного котла котрий працюватиме паралельно із газовим, що на даний час функціонує у навчальному закладі.

В економічній вигоді реалізації аналогічних проектів Привільненська громада переконалась уже неодноразово, адже реконструкція котельні в с.Бортниця стане 4-ю твердопаливною котельнею закладу освіти громади. Таким чином відбудеться відмова від дороговартісного газу та незалежність навчального закладу від встановлених дат опалювального сезону, терміни котрих зачасту не відповідають погоднім умовам.

Протягом 2021 року Привільненською громадою також планується продовжити розпочаті раніше роботи з реконструкції котельні в с.Іваннє, що в майбутньому обігріватиме місцеву гімназію, дошкільний заклад та будинок культури. Для цього уже сьогодні виділено мільйон гривень із місцевого бюджету.