Правильно працювати над створенням індустріального парку представники Привільненської громади навчались у Житомирі

Дата: 02.04.2021 16:38

Фото без описуНещодавно керівник та спеціалісти виконавчого комітету Привільненської громади завітали в офіс Агенції регіонального розвитку Житомирської області, котрі є фахівцями економічного розвитку регіону.

В ході розмови ознайомились із успішними проектами зі створення індустріальних парків (їх три на теренах Житомирщини), обговорили можливі ризики такої роботи та проблеми, котрі виникали в ході роботи колег. Також окреслили попередній план роботи в напрямку створення індустріального парку “Liberty” на території Привільненської територіальної громади.

Щиро дякуємо представникам Агенції регіонального розвитку Житомирської області за відкритість до надважливі поради.Фото без опису

Щиро дякуємо керівнику Агенції регіонального розвитку Рівненської області за можливість стати учасником надважливого проекту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер» старт котрого заплановано на травень цього року (кошти секторальної підтримки ЄС).

Щиро віримо, що спільними зусиллями ми здолаємо усі перешкоди та досягнемо успіху.