Правцівники Привільненського ЦНАПу діляться досвідом роботи з реєстром територіальних громад

Дата: 09.04.2021 12:23

Фото без описуНаразі на базі фронт-офісу Привільненського ЦНАПу проходить робоча зустріч його працівників із паспортистами та адміністраторами ЦНАПів сусідніх громад, що повинні надавати послуги приписки/виписки місця проживання осіб в процесі ведення реєстру територіальних громад (РТГ). Впровадження реформи з децентралізації наділила громади повноваженнями роботи в електронних реєстрах, з котрими на даний час успішно працюють працівники Привільненського ЦНАПу.

В ході робочої зустрічі представники Привільненської, Варковицької, Мирогощанської, Тараканівської, Семидубської, Вербської та Повчанської громад Дубенського району навчались та обмінювались досвідом, спільно напрацьовували кроки з покращення надання якісних адміністративних послуг для мешканців своїх громад.