Вокальний ансамбль «Джерело» Будинку культури с.Привільне - переможець всеукраїнського чемпіонату з фольклору

Дата: 17.05.2021 12:57

Фото без опису15-16 травня в місті Одеса відбувся V Національний чемпіонат України з фольклору «EURO-FOLK 2021» під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – ЕАFF (офіційний партнер UNESCO). Нашу територіальну громаду представляв Народний аматорський вокальний ансамбль "Джерело" БК с.Привільне. Керівник- Тетяна Пенц, акомпаніатор- Володимир Гагуха. Колектив виконав українські народні пісні "В вишневім садочку" та "Ой дощ, іде дощ".

Майстерне виконання оцінили судді – Іван Сінельніков - голова журі, Заслужений працівник культури України, відомий фольклорист, професор КНУКіМ, художній керівник Академічного фольклорного ансамблю «Калина», керівник ансамблю «Кралиця» м.Київ; Купчинська Лариса Леонідівна – Заслужений працівник культури України, керівник ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит» м.Запоріжжя; Вернигор Лідія Володимирівна – Заслужена артистка України, членкиня Національної хореографічної спілки України.Фото без опису

Народний аматорський вокальний ансамбль "Джерело" став лауреатом 1-ї преміїу номінації «Групи фольклорних пісень, сучасна обробка фольклорної музики». (Хори та ансамблі) у дорослій віковій категорії.

Під час нагородження члени журі відмітили виконавську майстерність та естетизм сценічних образів нашого колективу.