З метою перейнятя досвіду роботи та налаштування партнерства до Привільненської громади завітала делегація зі Степанської територіальної громади Сарненського району

Дата: 26.05.2021 14:08

Фото без описуОчільник громади та працівники виконавчого апарату Степанської селищної ради ознайомились із ключовими аспектами залучення позабюджетного фінансування через проєктну діяльність. Оглянули офіс поліцейського офіцера громади, Привільненський будинок культури, молодіжний центр, публічно-шкільну білібліотеку, ЦНАП, відділ освіти і соціокультурної сфери, ценр підвищення кваліфікації педагогічних працівників, амбулаторію. Поспілкувались із керівниками закладів освіти.

Профільні працівники виконавчих апаратів Степанської та Привільненської громад налагодили комунікацію для подальшої співпраці.