Привільненська та Бугринська громади віднині офіційні партнери

Дата: 30.05.2021 18:09

Фото без описуДоговір про партнерство між Привільненською та Бугринською громадами підписано 27 травня в ході офіційного візиту Привільненської делегації до Бугринської територіальної громади. Договір про партнерство передбачає обмін досвідом та спільні кроки громад з розвитку безпеки, освіти, культури, медицини та загального соціально-економічного розвитку територій.

В ході візиту нам було презентовано етапи розвитку Бугринської громади з моменту створення та її амбітні проекти. Керівництво Привільненської громади, керівники відділів виконавчого апарату та керівники установ мали можливість ознайомитись з роботою комунальних підприємств, закладів освіти, медицини, культури, центру надання адміністративних послуг та старостату Бугринської громади. Оглянути реалізовані проекти що сприятимуть економічному розвитку громади. Ознайомились із туристичними ізюминками – сплав річкою Горинь та веломандрівка туристичними стежками Бугринської громади. Мали можливість споглядати показовий виступ дітей зі спідвею та надання домедичної допомоги молодшої групи підлітків «Школи безпеки».

Ми радіємо вражаючим досягненням колег та щиро віримо, що підписана Угода про співпрацю примножить їх як для Бугринської так і для Привільненської територіальних громад.