Як Привільненська громада Івана Купала святкувала!!!

Дата: 13.07.2021 15:52

Як Привільненська громада Івана Купала святкувала!!!

7 липня вся громада та гості зібралися на традиційне святкування Івана Купала, яке цьогоріч проходило біля водойми в с.Іваннє. Глядачі мали змогу побачити святковий концерт з елементами театралізації, взяти участь у іграх, посмакувати гарячим кулішем і не тільки..., відірватися на повну під час дискотеки на природі!                                                                                 Фото без опису

І свято таки вдалося, не зважаючи на те ,в які максимально стислі терміни воно було підготовлене.

Тож хочеться щиро подякувати усім творчим колективам Привільненської громади, які взяли участь у святковому концерті, всім маленьким і дорослим артистам, що проявили свої театральні таланти, вокальним колективам "Джерело", "Барви" та "Веселка" - Будинку культури с.Привільне, хореографічним колективам "Барвінок" та "Зодіак"(дівчата, захоплююсь вами!!!, особлива подяка керівникам Тані Матвійків та Лесі Гандзюк!!!) ансамблю "Горлиця" - клубу с.Бортниця, ансамблям "Берегиня" та "Волошки"- с.Іваннє, танцювальному колективу Іваннівської гімназії, вокальному колективу "Співочі серця"- клубу с.Молодаво, ансамблю "Садівчанка"- клубу с. Малі Сади.

За допомогу дякую нашому звукооператору Роману Кіриченку, і особлива подяка КП "Господар" (керівник- Геннадій Давидюк) за нашу нову сцену!!!

На завершення святкового дійства символічний "вінок Купальської естафети" передано старості с.Малі Сади. Тож, сподіваюся, що наступного року ми всією великою і дружною громадою зберемось на Купальські гуляння уже в Малих Садах!