Святкове дійство з нагоди 30-ріння Незалежності України в Привільненській громаді зібрало понад півтисячі мешканців

Дата: 26.08.2021 11:10

Фото без описуНе дивлячись на похмуру погоду до Привільненського Будинку культури активно збиралися глядачі та артисти, аби відсвяткувати ювілейний День народження нашої країни. З повагою, печаллю та болем усі присутні піднявшись стрічали стяг та співали гімн нашої України, адже щодень із району бойових дій надходять сумні новини. Не можна не відмітити декламування Дарини Карачун авторського віршу «Моя Вітчизна», котрий вона підготувала до 30-річчя Незалежності України.

В ході свята за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток громади, активну громадянську позицію та з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України почесними грамотами нагороджено: Оксану Фрайт, Віру Прокоп’юк, Івана Єленяка, Лесю Дуцьку, Валентину Мацюк, Степана Логвинюка, Наталію Ленишину, Світлану Лампеку, Ірину Харчун, Ігора Омелянюка, Галину Шафрай, Катерину Грицюк, Ганну Гузь, Тетяну Білоус, Вадима Здолбіцького та Аллу Теслюк.

На гостей святкового дійства чекали персональні виставки майстринь Привільненської громади, розваги для дітей, святкові фотозони підготовлені творчими колективами закладів освіти громади, частування морозивом від компанії МетАгро та бограчем від представників місцевої пожежної команди. А завершився святковий захід феєрверком та молодіжною дискотекою.Фото без опису

Гарний настрій для присутніх створювали творчі колективи та окремі виконавці закладів культури і освіти громади. Учасниками святкового концерту були вокальні колективи «Джерело», «Барви», «Веселка», «Перлинка» - Будинку культури с.Привільне, Ансамбль «Садівчанка» - клубу с.Малі Сади, ансамблі «Берегиня» та «Волошки»- Будинку культури с.Іваннє, ансамбль «Горлиця» - клубу с.Бортниця, ансамбль «Співочі серця» - клубу с.Молодаво, радували своїм співом солісти Тетяна Пенц і Юлія Рашко, яскраві хореографічні композиції підготували танцювальні колективи «Барвінок»- БК с.Привільне, «Зодіак» - Привільненського ліцею, «Позитив» - клубу села Малі Сади, «Віночок» - Іваннівськонго ліцею, веселили глядачів учасниці гумористичного дуету «Іваннівські кумасі.

Щиро дякуємо організаторам, учасникам, меценатам та усім, хто долучився до проведення святкового дійства присвяченого 30-річчю Незалежності України