Про досягнення та плани керівник громади спілкувався із головою Дубенської РДА

Дата: 09.09.2021 10:21

Фото без описуБудівництво індустріального парку, створення місцевої пожежної команди, десятки проектів та залучені інвестиції на розвиток громади: голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський із робочою поїздкою відвідав Привільненську територіальну громаду

За дорученням голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, очільник району спільно із головою Привільненської сільської ради Юрієм Момотюком привітали місцеву жительку із народженням донечки у День Державного Прапора України та вручили подарунок – першу вишиванку.

Під час особистого прийому громадян до голови РДА звернулися представники ініціативної групи із будівництва храму в селі Панталія.

По тому, в рамках робочої поїздки Всеволод Пекарський, спільно із Юрієм Момотюком відвідали заклади соціальної сфери громади.