Персональний комп’ютер форм-фактора планшетний ПК, відповідний код 30213200-7 Планшетні комп’ютери. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2021-09-17-003003-c

Дата: 17.09.2021 12:56

UA-2021-09-17-003003-c

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Персональний комп’ютер форм-фактора планшетний ПК повинен відповідати наступним вимогам:   встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам), які передбачають застосування заходів  із захисту довкілля, охорони праці, екології та пожежної безпеки.

Товар має бути новим, якісним та поставлятися в упаковці, на якій зазначаються: назва товару, логотип фірми-виробника, країна виробництва, не перебувати під забороною відчуження, арештом, не бути предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов'язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не бути предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним в Україні законодавством.

Якість товару повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару.

Місце поставки Товару: 35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с. Привільне, вул. Грушевського, 2.

Строк поставки Товару: кінцевий строк поставки 01.12.2021 року.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

• кошти субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 90%;
  • кошти місцевого бюджету - 10%.