Привільне та Odranci – можливості та перспективи

Дата: 17.09.2021 16:35

Фото без описуНещодавно, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулась двостороння зустріч керівництва громад Привільне та Odranci (Словенія) у м.Київ. До переговорів, щодо можливих напрямків міжнародного співробітництва громад доєднався заступник Директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Андрей Хорват.

Після детального обговорення можливостей територіальних громад, дійшли згоди у співпраці, що сприятиме економічному розвитку територій.

Варто відмітити, що Привільненська громада – єдина із 5 представників (що в жовтні 2019 року підписали Меморандуми про співпрацю), яка виявила зацікавленість розбудови міжнародного партнерства.

Щиро дякуємо Програмі «U-LEAD з Європою» за підтримку та надану можливість для розвитку!