Привільненська громада другий місяць поспіль перемагає в конкурсі «Кращі «Активні парки» у Рівненській області

Дата: 05.11.2021 11:12

Фото без описуКомунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області в рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»визначив переможців конкурсу «Кращі «Активні парки» у Рівненській області за результатами роботи у жовтні.

Відповідно до Положення, оцінювання роботи координаторів проводиться через створені сторінки проєкту у соціальній мережі «Фейсбук»за цілою низкою критеріїв. Фізкультурно-оздоровчі заходи у рамках соціального проєкту можуть включати в себе організацію: маршрутів із спортивного орієнтування; рухливих ігор з елементами спорту за участю провідних спортсменів, спортивних заходів, вікторин, естафет; занять із ознайомлення з новими видами спорту та рухової активності; майстер-класів та показових виступів спортсменів з різних видів спорту; виконання комплексів фізичних вправ помірної інтенсивності. Обов’язковою вимогою жовтневого етапу була участь у заходах осіб з інвалідністю, студентської молоді та осіб похилого віку, проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для сімей.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в жовтні сформувалась таким чином:

1 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький;

2 місце – Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович;

3 місце – Радивилівська ТГ, координатор Андрій Мамчур.

Нагадаємо, що трійка лідерів за результатами роботи в серпні-вересні сформувалась таким чином: 1 місце – Привільненська ТГ; 2 місце - Демидівська ТГ; 3 місце – Висоцька ТГ.