Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:

Дата: 21.12.2020 09:33

«Генеральний план та план зонування території  с. Молодаво Друге Дубенського району» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

«Генеральний план та план зонування території  с. Молодаво Друге Дубенського району» та звіт про стратегічну екологічну оцінку розроблено згідно рішення сесії сільської ради  від 17.04.2019  року № 1250 , згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Замовник  проекту: Привільненська сільська рада

Розробник проекту: Приватне підприємство  «Землебудпроект» м.Рівне

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Привільненської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний:  Ю.Здолбіцький

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 17 січня 2021 року  за  адресою:   м. Рівне  вул. Курчатова 16-б.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Генерального плану та плану зонування території  с. Молодаво Друге Дубенського району» та звіту про стратегічну екологічну оцінку буде проходити   18 січня 2021 року  о  11.00  год. в приміщенні сільської ради  с. Привільне, вул. Грушевського,2.