Сироті Привільненської громади придбали житло за державний кошт

Дата: 16.12.2021 15:32

Фото без описуБудинок від держави отримала Олеся ФЕДОРЧУК з с.Зелене Привільненської громади, котра з 2012 року набула статусу – дитина позбавлена батьківського піклування. Придбаний будинок має 77,5 м2 загальної площі, з них житлової – 49,7 м2. За координації та підтримки Привільненської сільської ради в будинку проведено роботи з облаштування сучасної системи опалення та водопроводу.

Щирі слова вітань та подарунок власниці будинку передано керівництвом Привільненської громади, котрі пообіцяли свою подальшу підтримку.

Варто зазначити, що на черзі на покращення житлових умов, придбання житла в громаді перебуває 8 дітей-сироти та дітей позбавлених батьківського піклування.

Житло придбане в відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України №877 від 15.11.2017року  «Про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання життя та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування».