Бюджет громади на 2022 рік становить більше 67 мільйонів гривень

Дата: 22.12.2021 17:57

21 грудня проведено два засідання сесії Привільненської сільської ради. На  черговому засіданні 17 сесії розглянуто 18 питань порядку денного, понад 50 звернень громадян та прийнято звернення ради до вищих органів місцевого самоврядування, що стосується оплати вартості послуг транспортування газу.

В ході засідання бюджетної сесії ради розглянуто 35 питань порядку денного основним з яких стало ухвалення бюджету громади. Загалом кошторис на 2022 рік склав понад 67 000 000 гривень  з  яких:

• 66% - освіта;
  • 3% - медицина;
  • 5% - культура;
  • 18 % - апарат управління (в т.ч. відділ центру надання адміністративних послуг,  відділ соціального захисту населення, відділ освіти), фінансовий відділ та служба у справах дітей;
  • 2 % - субвенції згідно угод співробітництва з територіальними громадами району;
  • 6% - реалізація програм громади.

Із понад 30 програм громади фінансову підтримку було здійснено на:

• Програма «Підтримки охорони здоров’я на території Привільненської сільської ради на 2022 рік  - 1 980,2 тис грн
  • Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Привільненської сільської ради на 2022 рік.– 100,0 тис  грн
  • Програма «Соціального захисту окремих категорій населення Привільненської сільської ради на 2022 рік» - (3242) – 605,0 тис грн
  • Програма «Благоустрій населених пунктів Привільненської сільської ради на 2022 рік».   – 1339,1 тис грн
  • Програма Фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Привільненської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на  2022-2025 роки -  627,0 тис грн.
  • Програма проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів на 2022 рік.– 10,0 тис грн
  • Програма забезпечення пільгового перевезення учнів та педагогів, які проживають на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2020-2022 роки. – 80,0 тис грн.
  • Програма підтримки творчих ініціатив у закладах загальної середньої освіти Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2020-2022 роки. – 70,0 тис. грн.
  • Програма розвитку  земельних відносин на території Привільненської сільської ради на 2022 рік – 67,0 тис грн
  • Програма «Фінансова підтримка спортивних споруд Привільненської сільської ради на 2019-2022 роки – 10,0 тис грн.
  • Програма інформатизації Привільненської сільської ради на 2021 рік.– 242,0 тис.грн
  • Програма забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Привільненської сільської ради на 2022 рік. – 724,4 тис.грн
  • Програма організації громадських оплачуваних робітна території Привільненської сільської ради  на 2022 рік - 50,0 тис.грн
  • Програма розвиток фізичної культури і спорту та організація різновікового активного дозвілля  населення на 2022 рік – 5,0 тис.грн.
  • Програма підтримки місцевих друкованих видань Привільненської сільської ради на 2022 рік – 18,0 тис.грн.
  • Програма онкологія і цукровий діабет на 2021-2025 роки – 20,0 тис.грн.
  • Програма пільгового забезпечення окремих категорій громадян Привільненської сільської ради на 2022 рік – 5,9 тис.грн.
  • Програма створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій на 2022 рік – 60,0 тис.грн.
  • Програма «Членські внески» Привільненської сільської ради на 2022 рік. (7680) – 26,0 тис грн.

В ході роботи, депутатським корпусом було надано субвенції територіальним громадам Дубенщини згідно умов партнерства, делеговано повноваження у сфері фінансового обслуговування закладів громади; затверджено структуру та штатний розпис закладів/установ громади; погоджено організацію харчування учнів освіти та вихованців закладів освіти громади.

Також під час розгляду питань порядку денного 17 сесії було погоджено питання проведення земельних торгів у формі аукціону, затверджено генеральні плани з зонуванням територій сіл Молодаво Друге та Привільне; затверджено детальний план території для створення індустріального парку біля с.Молодаво Друге.

Заслухано інформацію начальника відділу ЖКГ Дубенської міської ради щодо ситуації з міським сміттєзвалищем на території громади (поблизу с.Іваннє) та представника ТОВ «Екологічні новітні стандарти» щодо можливості розташування на території сміттєзвалища сміттєсортувального заводу. Одностайним рішенням депутатського корпусу дане питання було направлене на детальне вивчення з подальшим обговоренням.