Придбання молока та вершків

Дата: 19.01.2022 15:09

ДК 021:2015-15510000-6 Молоко та вершки (Молоко, відповідний код 15511100-4 Пастеризоване молоко, Сметана, відповідний код 15512100-1 Вершки з низьким вмістом жирів). Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2022-01-19-002619-с.

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на Молока та сметани повинні відповідати наступним вимогам:

Назва/ код за ДК 021:2015

Технічні характеристики

Кількість, кг

Молоко, відповідний код 15511100-4 Пастеризоване молоко

Молоко питне не менше 2,5% жирності, виготовлене за ДСТУ 2661:2010, бажано з додаванням вітаміну Д.

Консистенція та зовнішній вигляд – однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру

Смак і запах – чисті, без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків і запахів, з легким присмаком пастеризації.

Термін зберігання: за температури (4 ± 2) °С у пакетах з поліетиленової плівки – від 36 годин до 7 діб.

Колір – білий, рівномірний за всією масою.

Маркування – на кожну пакувальну одиницю споживача тари  наноситься:

• назва продукту
  • назва, повна адреса і телефон виробника, адреса потужностей (об’єкта) виробництва;
  • маса нетто, г. допустимі мінусові відхилення від маси нетто (%, г);
  • знак для  товарів та послуг;
  •  склад;
  • харчова та енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту;
  • кінцева дата споживання «Вжити до»;
  • номер  партії виробництва;
  • умови зберігання;
  • штрих-код EAN  згідно з ДСТУ 3147;
  • номер нормативного документа  згідно якого виготовлений продукт;

Транспортне маркування здійснюється з нанесенням маніпуляційних знаків «Вантаж, що швидко псується», «Збереження  інтервалу температур» та кількості пакованих одиниць, масу нетто пакувань

Фасування: поліетиленові пакети  масою не більше 1 000 г.

На момент поставки товару залишковий термін його придатності повинен бути не меншим, ніж 90% загального терміну придатності.

10490,0

Сметана, відповідний код 15512100-1 Вершки з низьким вмістом жирів

Жирність –  не менше 20%, виготовлене за ДСТУ за ДСТУ 4418:2005.

Вага (об’єм) упаковки – масою нетто не більше 0,400 грам.

Строк придатності – від 72 годин до 7 днів.

Запах - має бути з чистим кисломолочним смаком притаманним  пастеризованому продукту.

Структура - густа, однорідної консистенції без ГМО.

Колір - білий, з кремовим відтінком рівномірний за всією масою.

Споживче пакування - пакет з поліетиленової плівки з внутрішнім чорним покриттям, паперові пакети або інше споживче пакування, дозволене для контакту з харчовими продуктами центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я України.

1210,0

Якість продукції повинна відповідати діючим на момент проведення закупівель ДСТУ, ГОСТ,  ТУ.У, ТУ та/або іншим нормативним документам.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, а саме вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР (зі змінами), наказу МОЗ, МОН «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» від 01.06.2005 № 242/329; постанови КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021. № 305; Санітарних правил для підприємств громадського харчування (СанПин 42-123-5777-91). Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень.

Розмір бюджет нотного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 359 050,00 грн (Триста п’ятдесят дев’ять тисяч п’ятдесят гривень 00 копійок).