Привільненській громаді – 6!

Дата: 29.01.2022 19:21

29 січня 2022 року ми відзначаємо 6-ту річницю Привільненської територіальної громади.

За ці роки ми спільно пройшли чималий шлях з розвитку нашої громади. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багата наша Привільненська громада, складаються з клопіткої щоденної праці.  Разом ми дбаємо про  соціально – економічний та культурний розвиток, про  благоустрій,  дбаємо про те, щоб будинки  були затишними, двори - доглянутими, вулиці – зеленими та квітучими. Дякую всім мешканцям громади, які небайдужі до долі рідного краю.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати  особисті   думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож, з нагоди  Дня громади, від усієї душі вітаю всіх мешканців та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.

Сільський голова,

Юрій МОМОТЮК