Підтримка польських колег у важку хвилину дуже відчутна й для нашої громади

Дата: 14.03.2022 11:03

Фото без описуКоманди місцевої пожежної охорони та добровольців Привільненської громади підсилила нова одиниця пожежно-рятувальної техніки – автомобіль Star 266, котру нам подарували партнери та справжні друзі гміни Вішньов Республіки Польща. Декількома днями раніше, польські партнери також передали нам гуманітарний вантаж для підтримки військовослужбовців нашої громади (генератори, ліхтарики, портативні медичні аптечки, медичні засоби).

Дякуємо нашим польським друзям Gmina Wi?niew Wisniew за підтримку в важкій для нас час, людяність та щирість. Щиро дякуємо за допомогу та співпрацю Рівненській обласній військовій адміністрації та представникам Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні - Юрію та Віталію Семенюкам.Фото без опису

Миру та спокою усім в цей нелегкий для усіх час!