Амбулаторії Привільненської громади отримали портативні телемедичні діагностичні комплекси IDIS2GO

Дата: 28.04.2022 12:25

Фото без описуВ рамках ініціативи "Покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики" Привільненська та Іваннівська амбулаторії загальної практики сімейної медицини Привільненської територіальної громади отримали два Портативні телемедичні діагностичні комплекси IDIS2GO. Підтримка даної ініціативи стала можливою завдяки проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах України -фаза ІІ ", що реалізується ПРООН у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією.

Щиро дякуємо Уряду Великої Британії @ UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Керівнику Програми ПРООН @Mustafa Sait-Ametov та Координаторці Проекту в Рівненській області @Ользі Кашевській

Отримане в рамках проекту обладнання сприятиме роботі лікарів в процесі діагностики функцій та періодичного нагляду за пацієнтом в процесі лікування або реабілітації; зборі, передачі та зберіганню інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) пацієнта.