Медики Привільненської громади пройшли навчання з користування комплексом для телемедицини

Дата: 12.05.2022 13:03

Фото без описуУ квітні 2022 року амбулаторії Привільненської громади увійшли до числа 30-ти медичних закладів Рівненської,  Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, що отримали  "Програмно-апаратний комплекс для телемедицини" у рамках проекту ПРООН "Посилення стійкості громади – фаза ІІ" при фінансовій підтримці посольства Великої Британії.

Для якісного подальшого використання даного обладнання керівники Іваннівської та Привільненської амбулаторій загальної практики сімейної медицини пройшли інструктаж-роз’яснення Віталія Пасічника, інженера підприємства-виробника, щодо функціональності та особливостей застосування апаратного комплексу

Привільненська громада щиро дякує проекту ПРООН "Посилення стійкості громади – фаза ІІ" за підтримку ініціативи, котра сприяє підвищенню ефективності та доступності медичних послуг для вразливих груп населення.

Проект реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях за фінансової підтримки Уряду Великої Британії через Посольство Великої Британії в Україні.