Невдовзі в Привільненському ЦНАПі можна буде замовити або обміняти паспорт громадянина України (у формі ID-картки)

Дата: 17.05.2022 09:45

Фото без описуВ ході реалізації проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах – фаза ІІ (SСR-II)», що реалізується ПРООН в рамках кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до адміністративних послуг» у Привільненському центрі надання адміністративних послуг встановлено комплекс біометричного обладнання для оформлення та видачі паспорта громадянина України.

Нове робоче місце вже оснащене і наразі проводяться заходи для повноцінного запуску нової адміністративної послуги Привільненським ЦНАПом. Завдяки підтримці партнерів, Уряду Уряду Великої Британії UNDP Ukraine / ПРООН в Україні ми стаємо кращими, а наші послуги - ближчими до людей.

Гордимось співпрацею та щиро дякуємо за підтримку наших ініціатив!!!