Багатофункціональна сенсорна Smart панель «Energy star» віднині допомагає у навчанні та вихованні підлітків Іваннівського старостинського округу

Дата: 10.06.2022 11:30
Кількість переглядів: 1975

Фото без описуСьогодні педагогами Іваннівської гімназії проведено надважливий виховний захід на тему безпеки підлітків в умовах воєнного стану, безпеки вдома, на вулиці та мережі Інтернет. А унікальністю заходу стало його проведення за допомогою Багатофункціональної сенсорної Smart панель «Energy star», завдяки чому година пролетіла в захоплюючих завданнях зі складання пазлів, формування логічних рядів, планування літнього дозвілля за допомогою планшетів і Smart панелі.

Привільненська громада безмежно дякує за можливість співпраці Проекту «Посилення стійкості громад» (фаза II), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні!

Нехай залишені сьогодні побажання миру, радості, щастя обов’язково збудуться найближчим часом!!!