З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 09:32
Кількість переглядів: 1966

Фото без опису28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Саме тут закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Це насправді було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція набула чинності майже через п'ять років після того, як Україна заявила про свою незалежність від росії.

На превеликий жаль, сьогодні ми вимушені стати до захисту наших конституційних прав, прописаних в Основному законі нашої держави...

Пономасштабна війна росії проти України ще більш згуртувала нас в одну велику родину. Усьому світу ми показали свою непохитну силу духу, єдність та міць. Усьому світу ми щоденно доводимо, що українці найсильніша нація світу. І кожен мешканець країни, нашої громади продовжує це доводити й надалі долучаючись до збору допомоги та коштів для Захисників України, приймаючи в своїх домівках біженців та надчилаючи допомогу в громади, що найбільше потерпають від даної біди.

Щоденно ця війна забирає життя багатостраждальних  українців і ми продовжуємо зносити молитви до Всевишнього, аби він захистив нас своїм покровом та надіслав мир на нашу Землю, аби закріплена в Конституції незалежність, робила нас направді вільними.

Тож сьогодні, ми хочемо щиро привітати нас усіх з Днем Конституції України!

Багато років тому наша країна повстала з попелу і знову стала вільною.

Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Нехай Вищі сили оберігають наших воїнів та посилають мир на нашу землю!

А ми вистоїмо, бо ми, Українці – сильні, вільні та незламні!!!