Тимчасово переміщені особи Привільненської громади отримують допомогу від Міжнародного фонду «Відродження»

Дата: 10.06.2022 11:37

Фото без описуВ рамках грантової гуманітарної програми швидкого реагування «Гуманітарна солідарність», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland e.V. тимчасово переміщені особи, що нині мешкають на території Привільненської громади отримують допомогу в вигляді продуктів довготривалого зберігання.

Проєкт Привільненської громади «Забезпечення тимчасово переміщених осіб, що проживають на території Привільненської громади продуктами довготривалого зберігання (консерви)» дає можливістьФото без опису кожній родині тимчасово переміщених осіб отримати продуктовий набір до складу котрого входить: 6 банок м’ясних та 3-ри овочевих консерви, дві банки готових голубців, борщ, горошок та кукурудза.

Дякуємо Міжнародний фонд "Відродження" за співпрацю та підтримку громад та простих людей у важкий час воєнного стану!

Разом - до перемоги! Ми сильні, і ми обов’язково переможемо!