З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 11:16

Фото без описуНа вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш істо-ричний дух, це наша  гордість, слава і велич нації, адже синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.

З цим символом Український народ утверджує ще й досі свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від навали рашисттів .Фото без опису

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Хай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. Втілення честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.