Тренер Привільненської громади виборює перемоги з веслування в складі Збірної команди України

Дата: 09.09.2022 12:55

Фото без описуНещодавно Україна завоювала чергові нагороди на чемпіонаті Європи з веслування на човнах “Дракон” 14th EDBF EUROPEAN NATIONS DRAGON BOAT CHAMPIONSHIPS. Українські веслувальники здобули 18 золотих, 6 срібних, 1 бронзову медаль та 3 загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з веслування на човнах “Дракон” що відбувся в іспанському місті Баньйолез.  У складі збірної команди України змагався тренер Привільненської громади з веслування Василь Осійчук, спортсмен веслувального клубу “ГЕТЬМАН”. Виступаючи у класах D-12, D-22 (open та mixed) вони досягли переможних результатів, серед яких 8 золотих та 7 срібних медалей!

Вітаємо тренера громади і його команду з успішними виступами та щиро бажаємо подальших спортивних перемог! Ви показуєте гідний приклад для своїх вихованців!!!