В Привільненській громаді стартував проект «Ділимося хлібом»

Дата: 11.09.2022 16:22

Фото без описуЗа співпраці із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Глобального фонду для фондів громад в Привільненській громаді проведено перший захід із тимчасово переміщеними особами з випікання пирогів. В ході роботи учасники заходу мали можливість поспілкуватися, стати на один крок відкритішими один до одного та поділитися виготовленою випічкою з внутрішньо переміщеними людьми, що з поважних причин не мали можливості відвідати захід.

Замішування та випікання хліба – це один зі способів об’єднання спільноти через участь у заходах змішаних з формами мистецтва, які є інноваційним способом арт-терапії. Методи ділення хлібом засновані на надиханні людей приходити і разом готувати, випікати та ламати хліб, щоб побудувати між ними довіру та зв’язки, а також відчуття дому та тепла навіть у стресовому оточенні.

Це допоможе побудувати більш широке соціальне середовище, ставши взірцем для дій, що будують громаду.