8 вересня  відбулося засідання сесії сільської ради та виконавчого комітету громади в ході якого було розглянуто 40 питань порядку денного

Дата: 12.09.2022 11:27

Фото без описуДепутатським корпусом було надано фінансову підтримку комунальному підприємству «Господар», виділено кошти для військовослужбовців, затверджено кошторисні розрахунки проведення робіт з поточного ремонту вулиць населених пунктів громади. В ході роботи також було внесено зміни до місцевого бюджету громади та затверджено структуру та погоджено штатний розпис закладів освіти.

Виконавчим комітетом громади погоджено залучення техніки та особового складу місцевої пожежної команди для реагування на пожежі, надзвичайні ситуації сусідніх територіальних громад. Затверджено план заходів з формування місцевого бюджету громади на 2023 рік. Надано одноразову матеріальну допомогу на лікування військовослужбовця та дозвіл на зрізання зелених насаджень. Розглянуто ряд інших питань, що стосуються підтримки життєдіяльності громади.
Згідно звіту поліцейського офіцера громади протягом 2022 року до адміністративної відповідальності притягнуто 108 осіб та відкрито 41 кримінальне правопорушення (ДТП, шахрайства, раптові смерті людей, тощо). 8 осіб постали перед судом у зв'язку із вчиненням кримінальними правопорушеннями.
Загалом грубих порушень громадського порядку не трапилось та не допущено!