Учні та педагоги Привільненського ліцею опановували основи кругового предметного дизайну та цифрового виробництва

Дата: 13.09.2022 15:05

Фото без опису9 вересня на базі Привільненського ліцею стартувала реалізація проекту «CLEAN» - Навчальна програма з кругового дизайну. Учні та педагоги, спільно із «Інститут креативного міста» спілкувалися на тему «Reuse» - Основи кругового предметного дизайну та цифрового виробництва. На наступному занятті учасники проекту говоритимуть про генерування дизайн ідеї та перейдуть до створення цифрової моделі.

Наступним закладом освіти, що підключається до реалізації ідеї стане Іваннівська гімназія. Вже найближчим часом тут стартує напрямок Recovery.

Проєкт «CLEAN». Навчальна програма з кругового дизайну створена за підтримки Українсько-данського молодіжного дому і має на меті поширення ідей кругової економіки, сталого розвитку, креативності, підприємництва.

Проект реалізовується ГО «Інститут креативного міста» за партнерства Привільненської ТГ.

Головним завданням проєкту - розвитком стійкості, в тому числі психологічної, через творчу прикладну діяльність, також створення осередку творчого спілкування у форматі мейкерспейсу