З Днем захисника та захисниць України!

Дата: 14.10.2022 09:10

Фото без описуВітаємо всіх чоловіків і жінок — захистників і захисниць України. Поки є герої, що попри всі тяготи захи-щають мирне майбутне наших дітей від брехливого під-ступного ворога, ми обов'язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога. Бо вже всі зрозуміли, що є країна, є єдиний народ, є воля до захисту свого права на державу і на свободу. Саме цього вони і не очікували. Вони не очікували що ми не населення, а народ. Ми різних національностей і релігій, але в цьому виявилась наша сила, адже ми не стали виясняти хто з нас який, а поєданились та доповнили міць, хоробрість та досвід один одного.
І ще, з'ясувалось що лише зустрівшись з війною, ми справді зрозуміли, хто такий захистник України. І це тепер назавжди. Україна знає хто вони такі — наші захистники. Гордимось та молимось за кожного захисника — воїни України!

Бережи Боже Україну та її захисників!