Дата: 07.11.2022 16:42

Фото без описуШвейцарська програма «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі (ОТ4D)» запрошує жителів громади на навчання з органічного ягідництва.
Початок навчання: листопад 2022 – березень 2023 року
Теми навчання: планування господарства, введення в культури малини (коротко полуниці), сорти, шкідники та хвороби, засоби захисту та добрива, підготовка поля, догляд поля, тепличні технології. Весною та літом 2023 року заплановані практичні навчання на органічних ягідних фермах Рівненської області.

Після навчання проект запропонує учасникам, які готові вирощувати малину, по 1000 саджанців. Також проектом в одній з громад учасниць компанія РСН Трейд побудує холодильник, який буде приймати ягоди учасників проекту. Для довідки: в 2022 році холодильники приймали звичайну малину за ціною 60-80 грн/кг, органічну малину 110-130 грн/кг.
Навчання проводитиме вчений практик агроном, спеціаліст з органічних та звичайних ягід, тепличного виробництва, розробки біо добрив (працює Грузія-Азербайджан-Польша-Єгипет-Україна)Анна Луцько. У своєму портфелі пані Анна має 30 проектів (малина, лохина, суниця). Також учасники навчання отримають інформацію з питань організації зрошення (Лібра Агро), вирощування органічних овочів (Енца Заден) та можливостей використання міні сонячних станцій в господарствах (Солар Сістем).
Учасниками проекту є Привільненська, Гощанська та Острозька територіальні громади Рівненщини.
Усіх зацікавлених у проекті мешканців громади просимо писати нам повідомлення про згоду в участі в даному проекті.
Детальна інформація за тел.:068 675 67 29.