ЗАКЛАДИ ГРОМАДИ ПЕРЕВЕДЕНО НА АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПАЛИВО

Дата: 25.11.2022 15:40

Фото без описуПротягом 2019-2022 років в Привільненській громаді облашто-вано 7 твердопаливних котелень для обігріву приміщень Привільненської, Молодавської, Іваннівської,Бортницької шкіл та приміщень Молодавського дитсадку та ФАПу.  Облаштовано котельні для обігріву Молодавського та Малосадівського старостинських офісів, де також розміщені ФАПи, бібліотеки. Відновлено опалення клубу в селі Кривуха.

Для підтримки відповідного температурного режиму в закладах та установах та безперебійної роботи твердопаливних котлів громадою закуплено генератори електричного струму.

На даний час завершуються роботи з облаштування ангарів для зберігання твердого палива на територіях Іваннівської гімназії та філії Привільненського ліцею у с.Бортниця.

Проведена громадою робота з переведення котель на альтернативні види палива суттєво зменшила видатки місцевого бюджету, адже нині для обігріву приміщень використовуються дрова, що були отриманні в результаті розчищення територій громади (в т.ч.кладовищ), тюкована солома, щепа, торфобрикет тощо.