Закупівля електричної енергії

Дата: 01.12.2022 16:25

Електрична енергія за ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія.

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2022-12-01-013311-а.

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на Електричну енергію повинен відповідати наступним вимогам:

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (ДСТУ EN 50160:2014).

Постачання електричної енергії замовнику (споживачу) повинні відповідати нормам чинного законодавства України:

• Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII;
  • Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
  • Кодексу системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
  • Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;
  • інших нормативно-правових актів, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII.
  1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.

Розмір очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 1 760 000,00 грн (Один мільйон сімсот шістдесят тисяч гривень 00 копійок).