Закупівля бензину та дизельного палива

Дата: 15.12.2022 17:01

ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 (євро 5), відповідний код 09132000-3 Бензин, Дизельне паливо (євро 5), відповідний код 09134200-9 Дизельне паливо).

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2022-12-15-021784-а.

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на паливно-мастильні матеріали повинні відповідати наступним вимогам:

НОМЕНКЛАТУРНІ ПОЗИЦІЇ:

талони/скретч-картки або аналог

Дизельне паливо

талони/скретч-картки або аналог

Термін поставки – до 31.12.2023 року.

Порядок поставки - впродовж двох днів з дати направлення заявки Покупця не електронну адресу Постачальника (за бажанням Покупця заявка може дублюватися поштовим відправленням з повідомленням). Заявка вважається отриманою Постачальником на дату її направлення Покупцем.

ІІ. Технічні, якісні та інші вимоги до предмета закупівлі:

1. Якість Товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися відповідним документом при поставці товару.

2. Технічні та якісні вимоги до Товару повинні відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого ПКМУ від 01.08.2013 року № 927 (далі «Технічний регламент»).

Талони на паливо повинні бути безстроковими або з терміном дії не менше 12 місяців від дати придбання з можливістю обміняти їх на нові талони з новим строком при закінченні дії його строку.

1.2. Паливо повинно бути сертифікованим та мати відповідні сертифікати якості, паспорти та відповідати нормам діючого законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля;

• ДСТУ- 7687:2015 «Бензини  автомобільні Євро. Технічні умови»;

• ДСТУ 7688:2015 «Топливо дизельне Евро. Технічні умови»;

• Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927), що має бути підтверджено в пропозиції копіями сертифікатів якості і відповідності.

Учасник повинен надати в електронному вигляді скановані сертифікати відповідності та паспорт якості на бензин А-95 (євро 5) та дизельне паливо (євро 5).

Учаснику в складі тендерної пропозиції необхідно обов’язково подати копії протоколів випробувань на кожну марку товару, що видані не раніше 01.01.2022 року. Протоколи випробувань повинні бути видані власною або з якою учасником підписано договір акредитованою лабораторією. На підтвердження даної інформації учасник повинен надати копію договору з лабораторією на проведення випробувань нафтопродуктів або копію документів, які підтверджують наявність у учасника власної акредитованої лабораторії, копію атестату цієї лабораторії з додатками, що завірені печаткою лабораторії та підписом її уповноваженого представника. Також учаснику необхідно надати копії або оригінали документів, які підтверджують співпрацю Учасника з лабораторією.

В протоколах випробувань повинні бути вказані такі показники:

Для бензину А-92 :

1)  Вміст сірки мг/кг;

2)  Густина при температурі 150С, кг/м3;

3)  Об’ємна частка ароматичних вуглеводів, %;

4)  Об’ємна частка ароматичних бензолів, %;

5)  Масова частка кисню, %;

6)  Об’ємна частка кисневих сполук, %.

Для дизельного палива:

1)  Вміст сірки мг/кг;

2)  Температура спалаху в закритому тиглі 0С;

3)  Густина при температурі 150С, кг/м3;

4)  Цетановий індекс;

5)  Кінематична в’язкість за температури 400С.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.

Розмір очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 1 426 600,00 грн (Один мільйон чотириста двадцять шість тисяч шістсот гривень 00 копійок).