Понад 7,5 тонн гуманітарного вантажу від Привільненської громади було доставлено до Херсонської та Донецької областей

Дата: 20.12.2022 12:31

Фото без опису200 продуктових пакетів, 100 пакетів гігієни, 620 банок консерв, 720 кг вермішелі, 300 кг борошна, 600 крупи, 70л. олії, печиво, овочі,  мед, цукор тощо. 55 упаковок памперсів, засоби гігієни, одіяла, дезинфікатори, будівельні матеріали, бензо- та електроінструменти, тощо доставлено керівником громади  мешканцям Білозерської громади (Херсонська область) та Лиманської громади (Донецька область). З березня/травня 2022 року дані громади були окуповані російськими військами. Території зазнали важких руйнувань соціальної інфраструктури та житлових будинків, а наші співгромадяни на визволених територіях знаходяться у складній гуманітарній кризі.

Доставку гуманітарних вантажів було здійснено спільними силами територіальних громад Рівненської області. До Херсонської області було задіяно 11 транспортних засобів, а в Донецьку область – 9. Для формування допомоги було використано зібрані кошти жителів громади, працівників установ та  підприємців.Фото без опису

Дякуємо мешканцям Привільненскої громади за надані овочі, продукти харчування та постійну допомогу для формування гуманітарних вантажів жителям інших регіонів, що потребують нашої допомоги.

Також висловлюємо слова подяки Івану Маркевичу за надане авто для доставки гуманітарного вантажу на Херсонщину, а підприємцям Петру Гуменюку, ТОВ «Агро-Класік», Івану Залевському за надане дизельне паливо.

Спасибі кожному підприємцю та фермеру, усім небайдужим, котрі відгукнулися та допомагали коштами, с/г продукцією або ж будівельними матеріалами.

Тільки разом ми сильні! Тільки разом ми зможемо подолати усі випробовування, що стали на нашому шляху.

Тільки разом і тільки до Перемоги!!!