На подвір’ях закладів освіти громади буде висаджено 3000 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів

Дата: 21.12.2022 13:53

Фото без описуУ рамках проекту «Flowers4school» 6 закладів освіти Привільненської громади отримали по 500 цибулин весняних квітів, котрі прикрашатимуть шкільне подвір’я. Це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Висадка цибулин від Flowers4School - це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі, а навесні - зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.

Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.