Закупівля молока та сметани

Дата: 20.12.2022 12:44

ДК 021:2015-15510000-6 Молоко та вершки (Молоко, відповідний код 15511100-4 Пастеризоване молоко, Сметана, відповідний код 15512100-1 Вершки з низьким вмістом жирів).

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2022-12-20-008355-а.

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі на паливно-мастильні матеріали повинні відповідати наступним вимогам:

Назва/ код

за ДК 021:2015

Технічні характеристики

Кількість, кг

Молоко, відповідний код 15511100-4 Пастеризоване молоко

Молоко питне не менше 2,5% жирності, виготовлене за ДСТУ 2661:2010, бажано з додаванням вітаміну Д.

Консистенція та зовнішній вигляд – однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру

Смак і запах – чисті, без сторонніх, не властивих свіжому молоку присмаків і запахів, з легким присмаком пастеризації.

Термін зберігання: за температури (4 ± 2) °С у пакетах з поліетиленової плівки – від 36 годин до 7 діб.

Колір – білий, рівномірний за всією масою.

Маркування – на кожну пакувальну одиницю споживача тари  наноситься:

• назва продукту
  • назва, повна адреса і телефон виробника, адреса потужностей (об’єкта) виробництва;
  • маса нетто, г. допустимі мінусові відхилення від маси нетто (%, г);
  • знак для  товарів та послуг;
  •  склад;
  • харчова та енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту;
  • кінцева дата споживання «Вжити до»;
  • номер  партії виробництва;
  • умови зберігання;
  • штрих-код EAN  згідно з ДСТУ 3147;
  • номер нормативного документа  згідно якого виготовлений продукт;

Фасування: поліетиленові пакети  масою не більше 1 000 г.

На момент поставки товару залишковий термін його придатності повинен бути не меншим, ніж 90% загального терміну придатності.

Сметана, відповідний код 15512100-1 Вершки з низьким вмістом жирів

Жирність –  не менше 20%, виготовлене за ДСТУ за ДСТУ 4418:2005.

Вага (об’єм) упаковки – масою нетто не більше 0,400 грам.

Строк придатності – від 72 годин до 7 днів.

Запах - має бути з чистим кисломолочним смаком притаманним  пастеризованому продукту.

Структура - густа, однорідної консистенції без ГМО.

Колір - білий, з кремовим відтінком рівномірний за всією масою.

Споживче пакування - пакет з поліетиленової плівки з внутрішнім чорним покриттям, паперові пакети або інше споживче пакування, дозволене для контакту з харчовими продуктами центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я України.

455,0

Якість продукції повинна відповідати діючим на момент проведення закупівель ДСТУ, ГОСТ,  ТУ.У, ТУ та/або іншим нормативним документам.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, а саме вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР (зі змінами), наказу МОЗ, МОН «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» від 01.06.2005 № 242/329; постанови КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021. № 305; Санітарних правил для підприємств громадського харчування (СанПин 42-123-5777-91). Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України.

Товар повинен бути запакований. Упаковка повинна бути не відкрита та не пошкоджена, з необхідними реквізитами виробника.

Під час перевезення Товару постачальники і виробники зобов’язані дотримувати умов транспортування згідно ст. 44 «Гігієнічні вимоги до транспортних засобів» Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Постачання, завантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються транспортом Постачальника чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника, який повинен мати санітарний паспорт, дійсний на момент поставки чи акти дезінфекції транспорту та представляти за вимогою замовника товару.

Транспортні засоби, задіяні для перевезення товару повинні відповідати вимогам санітарних норм та правил.

Товар, що закуповується, повинен супроводжуватися товарно-транспортною накладною.

Умови пакування та маркування продуктів повинні відповідати вимогам законів України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ДСТУ чи ТУ згідно якого зроблений продукт. На маркуванні повинно бути чітко зазначено алерген (у разі його наявності); наявність генно-модифікованих організмів; позначення, що ідентифікує партію, до якої належить такий харчовий продукт.

Водій автотранспорту, а також особи, що супроводжують продукти, повинні мати особисті медичні книжки.

Доставка до місця призначення, навантаження та розвантаження Товару здійснюється Вантажовідправником за його власний  рахунок та його транспортом.

Продукція поставляється згідно заявок Замовника.

Термін придатності: повинен бути вказаний  в супровідній документації

Товар, який постачається, не перебував в експлуатації, терміни та умови його зберігання не порушені.

Місце та строк поставки: 35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, заклади освіти Привільненської сільської ради (згідно додатку №2 до Договору).

Строк поставки: до 31 грудня 2023 року.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.

Розмір очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 126 700,00  грн. (Сто двадцять шість тисяч сімсот  гривень 00 копійок) з ПДВ.