ОГОЛОШЕННЯ про відкритий конкурс з вибору керуючої компанії Індустріального парку «HEMPY UA »

Дата: 26.12.2022 09:11

Привільненська сільська рада оголошує конкурс з вибору керуючої компанії Індустріального парку «HEMPY UA»  (далі – Конкурс).

Ініціатор створення Індустріального парку – Привільненська сільська рада.

Концепція Індустріального парку «HEMPY UA», затверджена рішенням Привільненської сільської ради №2203 від 15.07.2020року (зі змінами) додається до конкурсної документації та видається учасникам Конкурсу за письмовим запитом, (електронний варіант Концепції опубліковано на вебсайті).

Земельна ділянка, на якій створюється Індустріальний парк: кадастровий номер 5621684400:04:001:0908 площею 42,9215га, розташована на території Привільненської сільської ради біля с. Молодаво Друге, передбачена для створення і функціонування індустріального парку.

Земельна ділянка вільна від забудови.

Строк, на який створюється Індустріальний парк: 49 років.

Розмір реєстраційного внеску – 10000 грн.

Реквізити для сплати реєстраційного внеску:

р/р UA 598999980314060544000017429, код ЄДРПОУ 38012494, ГУК у Рівн. обл/отг Привільне/24060300, Казначейство України, код доходу 24060300, призначення- інші надходження (реєстраційний внесок)

Основні умови проведення конкурсу:

1. Відповідність заявки на участь у конкурсі та бізнес-плану індустріального парку Концепції індустріального парку «HEMPY UA».
  2. Наявність пропозицій щодо залучення потенційних учасників  індустріального парку відповідно до вимог Концепції індустріального парку «HEMPY UA».
  3. Наявність комплексного бачення щодо розбудови інфраструктури індустріального парку здатної забезпечити постійний інноваційний процес, нарощування експортного потенціалу та створення замкнутих циклів виробництва продукції.
  4. Здатність залучення додаткового фінансування для облаштування індустріального парку.
  5. Обов’язкова реєстрація учасників індустріального парку – юридичних осіб на території Привільненської сільської ради.

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA» можна отримати в приміщенні Привільненської сільської ради за  адресою: 35622, с. Привільне вул. Грушевського,2 Дубенський район Рівненська область.

E-mailpryvilne01@ukr.net

тел. (03656) 54 1 10