Рішення про вибір керуючої компанії з розбудови Індустріального парку

Дата: 23.12.2022 16:53

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

позачергова тридцята сесія VIII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

23  грудня   2022 року                                                                  № 1665

Про організацію та проведення

конкурсу з вибору керуючої ком-

панії  індустріального  парку

«HEMPY UA»

Відповідно до Законів України "Про індустріальні парки", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вибору на конкурентних засадах керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA»  шляхом організації та проведення відкритого конкурсу, для забезпечення економічного розвитку й підвищення конкурентоспроможності Привільненської територіальної громади, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Утворити конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA» та затвердити:

1.1. умови конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA»   (додається);

1.2. склад конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA»   (додається);

1.3. порядок роботи конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA»  (додається).

1.4  проєкт договору про створення та функціонування індустріального парку (додається)

2. Доручити конкурсній комісії підготувати конкурсну документації та забезпечити організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «HEMPY UA».

3.Виконкому Привільненської сільської ради  забезпечити інформування населення сільської ради про зміст рішення у термін, передбачений чинним законодавством України  на офіційному веб-сайті  Привільненської сільської  ради.

4. Уповноважити сільського голову Момотюка Юрія Вікторовича від імені ініціатора створення індустріального парку «HEMPY UA» укласти договір про створення та функціонування індустріального парку «HEMPY UA»  з переможцем конкурсу.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку (голова комісії Герус О.П, координацію роботи – на заступника сільського голови Мулика Р.П.

Сільський голова                                  Юрій МОМОТЮК