Ювілейний творчий вечір поета Сергія Рачинця у Привільному

Дата: 16.01.2023 13:24

Фото без описуПочатком Нового року Привільненської громади розпочато із проведення творчого вечора поета-земляка, ювіляра Сергія Порфировича Рачинця у центральній публічно-шкільній бібліотеці Привільного. В ході заходу зі словами привітань для ювіляра, почесного гостя заходу Сергія Порфировича звернулися керівники громади, а його твори лунали з вуст композитора Валерія Безсалова, поетеси Любові Пшеничної, працівників Будинку культури с.Іваннє Руслани Матвійчук та Валентини Таращук, учнів Привільненської громади.

По завершенні заходу Біліотеки Привільненської громади в подарунок отримали ряд книг із автографом письменника та ювілейну 65-ту збірку «Чорне сонце».

Сергі́й Порфи́рович Рачине́ць, народився 1 січня 1948 у с.Іваннє. Український поет, представник української християнської поезії. Автор 65 поетичних збірок твори котрого внесено до шкільних підручників. Закінчив Київський держуніверситет ім. Т.Шевченка.Фото без опису

Сергій Рачинець — професійний журналіст, котрий після втрати зору пера не залишив.

Перший лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, Міжнародної літературно-мистецької премії імені Авеніра Коломийця, «Гілки Золотого Каштана», літературної премії імені Леся Мартиновича та чотириразовий лауреат премії імені Володимира Дроцика. За вагомий вклад у творче життя міста Дубна нагороджений почесною відзнакою «Кришталевий жолудь» у номінації «За самобутність у мистецтві».