Привільненською громадою обрано керуючу компанію з розвитку Індустріального парку

Дата: 03.02.2023 17:02

Фото без описуСеред 36 питань порядку денного чергової сесії Привільненської громади розглянуто питання щодо затвердження результатів роботи конкурсної комісії з вибору керуючої компанії Індустріального парку “HEMPY UA”, що буде розбудовуватися на території громади.

Для представників депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, керівників закладівустанов у ході сесії було презентовано поетапність та деталізація розбудови Індустріального парку “HEMPY UA”. Після обговорень плану розвитку, одноголосним рішенням депутатів Привільненської громади, керуючою компанією затверджено ТзОВ “ХЕМПІ ЮА”.

Попри складнощі сьогодення, ми щиро віримо, що разом із керуючою компанією за співпраці із обласним керівництвом - зможемо зреалізувати нашу амбітну ціль, що стане основою для розвитку громади та усієї Рівненщини.