З робочим візитом Привільненську громаду відвідала делегація гміни Вішнев Республіки Польща

Дата: 15.02.2023 15:59

Фото без описуВ ході зустрічі колегам з Польщі було презентовано можливості роботи громади, закладівустанов в умовах воєнного стану. Розповіли про досягнення та поділились із проблемами, що виникають в ході роботи українських громад в період війни. Обговорили можливі напрямки міжнародної співпраці на 2023 рік.

Аби підтримати громаду, польські партнери подарували нам два потужних генератори, котрі будуть забезпечувати безперебійним електричним живленням Молодавський заклад дошкільної освіти та адмінбудівлю виконавчого комітету Привільненської громади. Нагадаємо, що роком раніше ми отримали від польських колег пожежний автомобіль та гуманітарну допомогу, яку згодом було передано в громади, що є в безпосередній близькості до зони бойових дій.

Ми висловлюємо щиру подяку нашим польським друзям за підтримку та потужну допомогу. В єдності наша сила та перемога!