Професійні тренери та представники потужних міжнародних компаній навчали актив Привільненської громади органічному вирощуванні ягід та овочів

Дата: 23.02.2023 16:20

Фото без описуВ Привільненській громаді проведено 3 модуль навчань з органічного вирощування ягід та овочів в рамках проєкту "Органічний малиновий бізнес", що викладається в рамках швейцарського проекту програми OT4D "Розвиток органічного ягідництва в територіальних громадах".

В ході навчання експерт Анна Луцько оповіла покрокову інструкцію з органічного малинового бізнесу. Наголосила на особливостях догляду за насадженнями літньої малини; перспективності вирощування малини в закритому ґрунті та вимоги до споруд закритого ґрунту для вирощування малини тощо.Фото без опису

Спеціалісти голландської компанії Enza Zaden окреслили можливості використання асортименту насіння овочів для плівкових теплиць, особливості їх вирощування та врожайність кожного із них.

Представник компанії «Лібра Агро» зупинилися на особливостях використання в роботі різних типів систем зрошення, рідких органічно-мінеральних добрив та важливості вибору якісних субстратів у роботі. Презентували діяльність агролабораторії «Libra Lab».

Попереду, на учасників проектів чекає ряд цікавих подорожей на органічні поля.